تشعشعات ذهن فازی :دی

1392/06/22 20:57

نویسنده : فائزه عطائی
یه آدم باهوش هیچ وقت احساسات رو وارد کارش نمیکنه .یه آدم باهوش تر اصلن احساسات نداره و باهوش تر از همه کسیه که از احساسات (صرفا احساسات بقیه نسبت به خودش) در پیشبرد اهدافش استفاده میکنه و کاراشو جلو میبره (پ.ن : اینو به خاطر این نوشتم که 99 درصد جوونای امروزی فکرشون حول این محور (عشق و عاشقی و این خزعولات) میچرخه و اصلن به خودشون اجاره نمیدن فکرشون رو سمت چیزای با ارزش تر ببرن و اوج فکرشون همینه )
یه آدم باهوش به اختراعات و چیزهایی که بقیه برای زندگی راحت و تفریح و ... ایجاد کردن قانع نمیمونه(مثل همین فیسبوک) و همیشه به ایده ها فکر میکنه و از بقیه (مث ما کاربرای فیسبوک) استفاده میکنه تا ایده هاشو پیاده کنه و به موفقیت برسه! (پ.ن : واقعا چرا باید بیشتر وقت ما توی دنیای مجازی به بطالت بگذره؟! چرا از دنیای اینترنت فقط چت و فیسبوک و کل کل و ... رو شناختیم و واسه عده ی خیلی کمی این امکان رو فراهم کردیم که از این کار ما Nمقدار پول درامد داشته باشن...در واقع بایدم اینطور باشه (قانون 20-80) و اون عده ی اندک فقط هستن که نمیذارن جامعه بهشون شکل بده و اونا هستن که به جامعه و بقیه ی مردم شکل و جهت میدن ! )
یه آدم باهوش هیچ وقت به دانسته هاش قانع نیست و اینکه هیچ کس فقط با علمش نمیتونه کاری رو از پیش ببره چون همیشه دنیا دست کساییه که عمل میکنن و ایده میدن و ایده هاشون رو اجرا میکنن! (پ.ن : قابل توجه کسایی که چپ و راست میگن من فلان چیزو بلدم...من فلان مدرکو دارم و ... که در جوابشون باید این شعر سعدی رو گفت : علم چندان که بیشتر خوانی/ چون عمل در تو نیست نادانی )

باشد که رستگار شوید
مخاطب این نوشته خودمم !
فازی


دیدگاه ها : () 
برچسب ها: باهوش ، اینترنت ، فیسبوک ، احساسات ،